Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaná krkovička

Ingredience

4 plátky vepřové krkovice
2 lžíce medu
2 lžíce olivového oleje
2 lžíce plnotučné hořčice
1 stroužek česneku (1-2)
sůl
celý pepř (čerstvě mletý)
omáčka k masu Samba

Popis

TIP: Pokud není hezké počasí, připravíme jednoduše na grilovací pánvi.

Postup přípravy

1

Olej smícháme s medem, hořčicí a utřeným stroužkem česneku. Plátky krkovice potřeme připravenou marinádou, okořeníme čerstvě mletým pepřem a necháme hodinku odpočinout.

2

Grilujeme na rozpáleném grilu z každé strany zhruba 6-8 minut. Necháme chvilku odpočinout, osolíme a podáváme s masovými omáčkami Hellmann’s.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8