Recepty Předkrmy Teplé Grilovaná kukuřice s pikantním máslem

Ingredience

6 klasů kukuřice

120 g másla

špetka limetkového kůry

několik kapek limetkové šťávy

špetka skořice

špetka pepře

špetka chilli

rozmarýn

Postup přípravy

1

Máslo necháme změknout, aby se nám s ním lépe pracovalo. Ochutíme jej skořicí, limetkovou kůrou, pepřem, solí, rozmarýnem a chilli. Vše dobře rozmícháme pomocí ručního mixéru.

2

Kukuřici zbavíme klasů, očistíme a grilujeme ze všech stran. Hotovou kukuřici potřeme připraveným máslem a pokapeme limetkovou šťávou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8