Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaná kuřecí prsa s jogurtovým dipem

Ingredience

4 kuřecí prsa

Medová marináda

1 lžíce medu

lžička sušeného tymiánu

lžička sušené bazalky

olivový olej

pepř

sůl

Jogurtový dip

1 kelímek nízkotučného jogurtu

1 lžíce hořčice

1 stroužek česneku

pažitka

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Kuřecí prsa očistíme a každé prso rozřízneme na dva tenčí plátky.

2

V misce smícháme olivový olej, tymián, bazalku, med a podle chuti přidáme sůl i pepř. Do marinády naložíme kuřecí prsa na dvě hodiny.

3

Mezitím si nachystáme jogurtový dip. V misce smícháme nízkotučný jogurtu s hořčicí. Dip ochutíme lisovaným česnekem, na drobno nakrájenou pažitkou, solí i pepřem. Dip uložíme do ledničky.

4

Kuřecí maso před grilováním utřeme od marinády, aby nekapala do grilu. Maso grilujeme asi 5 minut z každé strany a během grilování maso potíráme marinádou.

5

Hotové kuřecí maso podáváme s jogurtovým dipem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8