Recepty Hlavní jídla Ryby Grilovaná pražma s čerstvými bylinkami

Ingredience

1 celá pražma
1 stroužek česneku
2 snítky čerstvého rozmarýnu
majoránka
sušené oregano
sůl
olivový olej

Popis

TIP: Grilovanou pražmu podáváme s rajčaty a brambory.

Postup přípravy

1

Připravíme si rybu. Než ji začneme grilovat, je potřeba ji důkladně očistit a osušit. Aby se nám rychleji ugrilovala a zároveň byla chutnější, rybu lehce nařízněte na několika místech.

2

Z větvičky rozmarýnu si natrháme snítky. Rybu ochutíme rozmarýnem, majoránkou a oreganem. Podle chuti osolíme. Trochu oleje smícháme s drceným česnekem a nalijeme jej na rybu.

3

Pražmu grilujeme pozvolna, asi 15 minut z každé strany.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8