Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Grilovaná tortilla pro vegetariány
Ingredience
2 tortilly
2 rajčata
1 cuketa
1 lilek
2 jarní cibulky
2 žluté papriky
1 červená cibule
2 stroužky česneku
2 lžíce olivového oleje
parmazán
několik lístků bazalky
petrželka
barevný pepř
Postup přípravy
1
Začneme s přípravou zeleniny. Cukety a lilek očistíme, lilek nakrájíme na látky a cuketu na kolečka. Lilek i cuketu osolíme z obou stran a necháme vypotit. Vodu otřeme papírovými ubrousky.
2
Rajčata a papriky očistíme. Papriky zbavíme semínek a nakrájíme je na větší plátky. Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na větší nudličky. Jarní cibulku rozdělíme na menší části, ale ne zase příliš malé, aby se nám dobře grilovala.
3
V misce smícháme olivový olej, lisovaný česnek, mletý barevný pepř, krájenou čerstvou bazalku a petrželku. Můžeme však použít i sušené bylinky.
4
Všechnu zeleninu připravíme na grilu a během grilování ji potíráme ochuceným olejem. Zeleninu, zvláště tu drobnější, můžeme grilovat také v alobalu nebo na hliníkové misce.
5
Jakmile je zelenina hotová, nachystáme si placky, které stačí lehce ohřát z obou stran, aby byly křupavé.
6
Do tortilly zabalíme zeleninu, rajčata si ještě pokrájíme na menší kousky, vše posypeme strouhaným parmazánem a můžeme servírovat.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4