Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Grilovaná tortilla pro vegetariány

Ingredience

2 tortilly

2 rajčata

1 cuketa

1 lilek

2 jarní cibulky

2 žluté papriky

1 červená cibule

2 stroužky česneku

2 lžíce olivového oleje

parmazán

několik lístků bazalky

petrželka

barevný pepř

Postup přípravy

1

Začneme s přípravou zeleniny. Cukety a lilek očistíme, lilek nakrájíme na látky a cuketu na kolečka. Lilek i cuketu osolíme z obou stran a necháme vypotit. Vodu otřeme papírovými ubrousky.

2

Rajčata a papriky očistíme. Papriky zbavíme semínek a nakrájíme je na větší plátky. Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na větší nudličky. Jarní cibulku rozdělíme na menší části, ale ne zase příliš malé, aby se nám dobře grilovala.

3

V misce smícháme olivový olej, lisovaný česnek, mletý barevný pepř, krájenou čerstvou bazalku a petrželku. Můžeme však použít i sušené bylinky.

4

Všechnu zeleninu připravíme na grilu a během grilování ji potíráme ochuceným olejem. Zeleninu, zvláště tu drobnější, můžeme grilovat také v alobalu nebo na hliníkové misce.

5

Jakmile je zelenina hotová, nachystáme si placky, které stačí lehce ohřát z obou stran, aby byly křupavé.

6

Do tortilly zabalíme zeleninu, rajčata si ještě pokrájíme na menší kousky, vše posypeme strouhaným parmazánem a můžeme servírovat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 5. od 8:00 do 2. 6. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/13_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8