Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Grilovaná tortilla pro vegetariány

Ingredience

2 tortilly
2 rajčata
1 cuketa
1 lilek
2 jarní cibule
2 žluté papriky
1 červená cibule
2 stroužky česneku
2 lžíce olivového oleje
parmazán
9 listů čerstvé bazalky
petrželka
barevný pepř

Postup přípravy

1

Začneme s přípravou zeleniny. Cukety a lilek očistíme, lilek nakrájíme na látky a cuketu na kolečka. Lilek i cuketu osolíme z obou stran a necháme vypotit. Vodu otřeme papírovými ubrousky.

2

Rajčata a papriky očistíme. Papriky zbavíme semínek a nakrájíme je na větší plátky. Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na větší nudličky. Jarní cibulku rozdělíme na menší části, ale ne zase příliš malé, aby se nám dobře grilovala.

3

V misce smícháme olivový olej, lisovaný česnek, mletý barevný pepř, krájenou čerstvou bazalku a petrželku. Můžeme však použít i sušené bylinky.

4

Všechnu zeleninu připravíme na grilu a během grilování ji potíráme ochuceným olejem. Zeleninu, zvláště tu drobnější, můžeme grilovat také v alobalu nebo na hliníkové misce.

5

Jakmile je zelenina hotová, nachystáme si placky, které stačí lehce ohřát z obou stran, aby byly křupavé.

6

Do tortilly zabalíme zeleninu, rajčata si ještě pokrájíme na menší kousky, vše posypeme strouhaným parmazánem a můžeme servírovat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8