Recepty Hlavní jídla S masem Grilované cuketové špízy s kuřecím masem

Ingredience

4 kuřecí prsa
3 cukety
2 stroužky česneku
1 špetka mleté papriky
1 špetka mletého kmínu
2 špetky kari
1 špetka drceného chilli
mletý zázvor
olivový olej
mletý černý pepř
sůl

Popis

TIP: Ke špízu je výbornou volbou dip s jarní cibulkou. Jak na něj? Tady je recept.

Postup přípravy

1

Kuřecí prsa očistíme a nakrájíme na větší kousky. V misce smícháme olivový olej se vším kořením. Přidáme lisovaný česnek a nakonec podle chuti osolíme a opepříme.

2

Do směsi naložíme kuřecí maso. Necháme naložené několik hodin.

3

Cuketu nakrájíme podélně na tenké plátky a ještě na menší plátky. Cuketu osolíme a necháme vypotit. Přebytečnou vodu vysajeme papírovými ubrousky.

4

Plátky cukety srolujeme a napíchneme společně s kuřecím masem na špejli a dáme grilovat. Během grilovaní potíráme ochuceným olivovým olejem. Grilujeme asi 15 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8