Recepty Hlavní jídla S masem Grilované klobásky s domácím kečupem

Ingredience

200 ml vody
4 klobásy na grilování
Domácí kečup
1 lžíce soli
1 bobkový list
1 lžička mleté papriky
200 g krystalového cukru
1 cibule
4 kuličky celého nového koření
150 ml bílého vinného octa
2 kg rajčat
1 špetka mleté skořice
8 kuliček celého pepře
1 feferonka
3 jablka

Postup přípravy

1

Na přípravu použijeme hodně zralá rajčata, která jsou nejsladší. Rajčata a jablka umyjeme a nakrájíme na kousky. Cibuli oloupeme a nakrájíme nahrubo.

2

Rajčata i cibuli vložíme do hrnce. Přidáme cukr, ocet, mletou papriku, sůl, skořici a všechno další koření. Feferonku nakrájíme na drobno a dáme do hrnce.

3

Do připraveného kastrolu si nandáme omytá a přepůlená hodně zralá rajčata, očištěná jablíčka i se slupkou, oloupanou a nahrubo nasekanou cibuli.

4

Vše vaříme asi 60 minut dokud není směs hustá. Uvařenou směs rozmixujeme tyčovým mixérem a vše propasírujeme, aby byl kečup hladký. Kečup dáme do sklenic, které obrátíme dnem vzhůru a počkáme až kečup vychladne.

5

Klobásky grilujeme ze všech stran a podáváme s domácím kečupem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8