Recepty Hlavní jídla S masem Grilované klobásky s domácím kečupem

Ingredience

200 ml vody

4 klobásky na grilování

Domácí kečup

1 lžíce soli

1 bobkový list

1 lžička mleté papriky

200 g cukru

1 cibule

4 kuličky nového koření

150 ml octu

2 kg rajčat

špetka skořice

8 kuliček pepře

4 kuličky nového koření

1 feferonka

3 jablka

Postup přípravy

1

Na přípravu použijeme hodně zralá rajčata, která jsou nejsladší. Rajčata a jablka umyjeme a nakrájíme na kousky. Cibuli oloupeme a nakrájíme nahrubo.

2

Rajčata i cibuli vložíme do hrnce. Přidáme cukr, ocet, mletou papriku, sůl, skořici a všechno další koření. Feferonku nakrájíme na drobno a dáme do hrnce.

3

Do připraveného kastrolu si nandáme omytá a přepůlená hodně zralá rajčata, očištěná jablíčka i se slupkou, oloupanou a nahrubo nasekanou cibuli.

4

Vše vaříme asi 60 minut dokud není směs hustá. Uvařenou směs rozmixujeme tyčovým mixérem a vše propasírujeme, aby byl kečup hladký. Kečup dáme do sklenic, které obrátíme dnem vzhůru a počkáme až kečup vychladne.

5

Klobásky grilujeme ze všech stran a podáváme s domácím kečupem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8