Recepty Předkrmy Teplé Grilované lilkové závitky s náplní ze sýru feta

Ingredience

2 lilky (středně velké)
200 g sýra Feta
2 lžíce zakysané smetany
1 hrst piniových oříšků
kečup
grilovací koření
olivový olej
sůl
čerstvá bazalka
mozzarella

Postup přípravy

1

Lilky očistíme a nakrájíme na tenké plátky, které osolíme z obou stran a necháme je 10 minut vypotit na papírové utěrce.

2

Poté plátky osušíme, ochutíme je grilovacím kořením a pokapeme je olivovým olejem. Lilky grilujeme z obou stran, poté necháme vychladnout.

3

Připravíme si náplň: sýr feta nakrájíme na menší kousky. Přidáme 2 lžíce zakysané smetany a nasekané lístky bazalky. Vše důkladně smícháme vidličkou, nakonec vmícháme piniové oříšky.

4

Náplň rozdělíme na připravené lilkové plátky a rolujeme.

5

Lilkové závitky podáváme potřené kečupem, můžeme doplnit kouskem mozzarelly a lístky bazalky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8