Recepty Hlavní jídla Ryby Grilované makrely s bylinkami

Ingredience

4 menší makrely

4 snítky rozmarýnu

4 snítky tymiánu

1 citron

4 stroužky česneku

10 lžic olivového oleje

mořská sůl

červený pepř

Popis

TIP 1: Jako přílohu doporučujeme zvolit grilované brambory připravené v alobalu.
TIP 2: Místo alobalu můžete použít speciální rošt na ryby.

Postup přípravy

1

Makrely očistíme a osolíme je mořskou solí. Větvičky rozmarýnu i tymiánu otrháme a nakrájíme na jemno. Část si odložíme stranou.

2

V misce smícháme olivový olej a nasekané čerstvé bylinky. Přidáme lisovaný česnek, šťávu z jednoho citronu a čerstvý červený pepř. Marinádu zamícháme.

3

Vnitřek ryby potřeme ochuceným olejem a naplníme bylinkami. Ryby grilujeme nejlépe na vrstvě alobalu a během grilování je potíráme ochuceným olejem. Grilujeme 10 minut z každé strany.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8