Recepty Hlavní jídla S masem Grilované masové špízy s bylinkovým kořením se zeleninou

Ingredience

4 kuřecí prsa Vodňanské kuře

4 plátky vepřové krkovice

1 červená paprika

1 žlutá paprika

1 zelené paprika

1 cuketa

1 balení Vitana Grilovací koření bylinky

olivový olej

Postup přípravy

1

Kuřecí maso značky Vodňanské kuře a vepřovou krkovici očistíme a nakrájíme je na větší kousky, které vložíme o misky. Vše ochutíme grilovacím kořením s bylinkami. Dobře promícháme, aby se koření propojilo. Maso pokapeme olivovým olejem a necháme chvíli odpočinout.

2

Všechny papriky očistíme a nakrájíme na větší kousky. Cibuli loupeme a opět nakrájíme na větší kousky, které půjdou napichovat na špejli. Cuketu nakrájíme na kolečka.

3

Nachystáme si špejle a střídavě napichujeme kuřecí maso, papriku, cibuli a cuketu. Připravené špízy ještě pokapeme olivovým olejem a grilujeme z každé strany, celkem cca 15 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 8. od 8:00 do 20. 8. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/25_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4