Recepty Dezerty Nepečené Grilované ovocné špízy z jablek, švestek, ananasu a broskví

Ingredience

2 jablka

5 švestek

2 broskve

1 ananas

9 lžic medu

2 lžíce limetkové šťávy

lžíce čerstvé máty

Postup přípravy

1

Ovoce očistíme a osušíme. Jablka zbavíme jadřinců a nakrájíme je na kousky. Broskve vypeckujeme a nakrájíme. Používáme spíše tvrdší broskve, se kterými se bude lépe pracovat.

2

Ananas očistíme a nakrájíme na kousky, švestky vypeckujeme a nakrájíme na půlky. V misce smícháme med, limetkovou šťávu a jemně nasekanou mátu.

3

Na špejli napichujeme ovoce podle chuti. Můžeme použít i jiné ovoce, například banán nebo jahody. Záleží jen na nás. Špízy pomažeme připravenou směsí a grilujeme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4