Recepty Dezerty Nepečené Grilované ovocné špízy z jablek, švestek, ananasu a broskví

Ingredience

2 jablka
5 švestek
2 broskve
1 ananas
9 lžic medu
2 lžíce limetkové šťávy
1 lžíce mátových listů

Postup přípravy

1

Ovoce očistíme a osušíme. Jablka zbavíme jadřinců a nakrájíme je na kousky. Broskve vypeckujeme a nakrájíme. Používáme spíše tvrdší broskve, se kterými se bude lépe pracovat.

2

Ananas očistíme a nakrájíme na kousky, švestky vypeckujeme a nakrájíme na půlky. V misce smícháme med, limetkovou šťávu a jemně nasekanou mátu.

3

Na špejli napichujeme ovoce podle chuti. Můžeme použít i jiné ovoce, například banán nebo jahody. Záleží jen na nás. Špízy pomažeme připravenou směsí a grilujeme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8