Recepty Hlavní jídla Ryby Grilované špízy s lososem a paprikou

Ingredience

500 g lososových filetů
1 lžička sušené bazalky
1 citron (lžička citronové šťávy)
1 cibule
1 zelená paprika
1 hrst cherry rajčat
mořská sůl
olivový olej

Popis

TIP: Zvolte k lososu lehkou přílohu. Doporučujeme vařené brambory a chřest.

Postup přípravy

1

Filety lososa důkladně očistíme a nakrájíme na větší kousky, které se nám budou snadno napichovat na špejli.

2

V misce smícháme olej, citronovou šťávu, bazalku a mořskou sůl. Podle chuti ještě dochutíme. Do připravené marinády uložíme kousky lososa a necháme je asi 30 minut odležet.

3

Připravíme si zeleninu, rajčátka opláchneme a osušíme. Papriku očistíme, cibuli oloupeme a vše nakrájíme na kostičky. Na špejli napichujeme střídavě kousky lososa a zeleniny.

4

Špízy otřeme od přebytečné marinády. Dáme je na gril a grilujeme asi 3 minuty z každé strany. Během grilování špízy potíráme marinádou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8