Recepty Hlavní jídla S masem Grilované vepřové špízy se zeleninou

Ingredience

800 g vepřové pleci

1 červená paprika

1 žlutá paprika

1 menší cuketa

150 g menších žampiónů

2 stroužky česneku

tymián

rozmarýn

oregano

bazalka

barevný pepř

olivový olej

sůl

Popis

TIP: ke grilovaným špízům můžeme podávám domácí kečup. Recept najdete zde.

Postup přípravy

1

V misce smícháme olivový olej s tymiánem, bazalkou a oreganem. Množství olivového oleje volíme podle množství masa, abychom jej mohli naložit. Olej ochutíme solí, pepřem a česnekem.

2

Vepřové maso důkladně očistíme a nakrájíme na kostky. Papriky i žampiony opláchneme vodou a necháme okapat. Papriky nakrájíme je na kostky.

3

Cuketu oloupeme a nakrájíme na plátky, osolíme ji a necháme vypotit. Tím se zbavíme hořké chuti.

4

Na grilovací jehlu napichujeme střídavě maso, zeleninu a houby. Špízy dáme grilovat a během grilování je potíráme olejem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8