Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Grilovaný chřest ve slanině

Ingredience

25 zelených chřestů
25 plátků anglické slaniny
Marináda
3 lžíce olivového oleje
2 lžíce sójové omáčky
1 stroužek česneku
sůl

Postup přípravy

1

Chřest dobře očistíme a odřízneme dřevnaté konce.

2

V misce smícháme lisovaný česnek se sojovou omáčkou a olivovým olejem. Lehce osolíme a chřest do marinády na hodinku naložíme.

3

Nachystáme si tenkou špejli. Na špejli nejprve napíchneme konec slaniny Ke špejli přitiskneme stonek chřestu a slaninu kolem chřestu a špejli obmotáme. Konec slaniny opět napíchneme na špejli.

4

Chřest grilujeme 5 minut na každé straně.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8