Recepty Hlavní jídla S masem Grilovaný hravý kebab pro děti

Ingredience

700 g mletého jehněčího masa

1 cibule

1 mrkev s natí

2 stroužky česneku

hrst čerstvého koriandru

mletý kmín

sůl

olivový olej

Postup přípravy

1

Jehněčí maso je skvělé pro děti a to díky nízkému obsahu tuku. Dáme ho do misky a ochutíme solí, kmínem, jemně nasekaným koriandrem a vše zamícháme.

2

Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemno. Nasekanou cibuli a lisovaný česnek vmícháme do masa. Z masa vytvoříme malé šišky.

3

Připravíme si alobal, na něj naskládáme maso a pokapeme ho olivovým olejem.

4

Maso dáme na gril a grilujeme ze všech stran asi 15 minut.

5

Mrkev oloupeme a vytvarujeme z ní uši, můžeme vytvořit roztomilé myšky, které si děti zamilují. Ze stonků z mrkvové natě můžeme udělat ocásek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8