Recepty Hlavní jídla Ryby Grilovaný pstruh na bylinkách

Ingredience

2 pstruhy

1 dcl olivového oleje

1 stroužek česneku

1 citron

50 g másla

šalvěj

petržel

sůl

pepř

Popis

TIP: Ryby podávejte s dipem z kopru a hustého bílého jogurtu.

Postup přípravy

1

Pstruhy očistíme, omyjeme a odložíme do lednice.

2

Bylinky posekáme a smícháme s utřeným stroužkem česneku, citronovou šťávou, olivovým olejem, solí a pepřem. Vzniklou marinádou důkladně potřeme ryby vně i uvnitř a necháme 60 minut marinovat.

3

Ryby dáme na rozpálený gril a potíráme průběžně marinádou. Grilujeme 10 minut z každé strany. Nakonec na každého pstruha dáme rozpustit trochu másla.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 7. 4. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/06_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8