Grilovaný sendvič s kuřecím masem a zeleninou

Ingredience

4 kuřecí prsa

16 plátků toastového chleba

6 lžic bílého jogurtu

hrst libečku

2 rajčata

kari podle chuti

sůl

olej

Postup přípravy

1

Kuřecí maso očistíme a osušíme papírovým ubrouskem. Maso rozkrojíme na tenčí plátky a lehce ho naklepeme.

2

V misce smícháme bílý jogurt, kari a sůl. Jogurtovou směsí potřeme plátky masa a zbytek směsi si odložíme stranou. Maso pozvolna osmažíme na pánvi nebo grilujeme společně s plátky toastového chleba.

3

Rajčata očistíme, nakrájíme je na menší kousky. Plátek toastového chleba lehce potřeme zbylým jogurtem, položíme na něj pátek masa, rajče a trochu libečku.

4

Toastový chléb rozkrojíme na dvě části a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8