Recepty Hlavní jídla Ryby Grilovaný tuňák

Ingredience

Tuňák

brambory

citrón

česnek

bazalka

vinný ocet

sůl

pepř

bílý jogurt

olej

Postup přípravy

1

Nejdriv si pripravime marinadu na nalozeni tunaka. Do směsi bazalky, česnku, citrónové šťávy, vinného octa, oleje, soli a pepře vložíme tuňáka, necháme několik hodin marinovat, průběžně otáčíme.

2

Poté tuňáka vložíme na rozpálený gril. Doba grilování by neměla přesáhnout 4 minuty. Střed tuňáka by měl zůstat červený, ale není to pravidlem. Záleží na chuti.

3

Jako příloha se výborně hodí opékané brambory. Ty pečlivě omyjeme, rozkrojíme napůl, osolíme, potřeme olejem a dáme do trouby na alespoň 30 minut.

4

Na dresing je nejlepší bílý jogurt, do kterého zamícháme rozstrouhaný česnek a sůl

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 10. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4