Recepty Předkrmy Studené Grilujeme chutně: lehký jogurtový dip s čerstvou zeleninou

Ingredience

Dip

petrželová nať

čerstvá pažitka

čerstvá bazalka

150 g čerstvého sýru

1 kelímek bílého jogurtu

sůl

mletý barevný pepř

Zelenina

1 salátová okurka

1 řapíkatý celer

cherry rajčata

4 ředkvičky

2 mrkve

4 listy hlávkového salátu

Postup přípravy

1

Připravíme si bazalku, pažitku a petrželku a nakrájíme ji na jemno. Sýr smícháme s bílým jogurtem. Přidáme nakrájené bylinky a směs ještě ochutíme solí a pepřem.

2

Jogurtovo-bylinkový dip připravíme do menší mističky. Zeleninu očistíme. Celer, oloupanou mrkev a okurek nakrájíme na hranolky. Ředkvičky nakrájíme na kolečka. Vše nachystáme na talíř.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8