Recepty Předkrmy Studené Grilujeme chutně: lehký jogurtový dip s čerstvou zeleninou

Ingredience

Dip
čerstvá petrželka
čerstvá pažitka
čerstvá bazalka
150 g čerstvého sýra
1 kelímek bílého jogurtu
sůl
mletý barevný pepř
Zelenina
1 okurka
1 řapíkatý celer
rajče
4 ředkvičky
2 mrkve
4 listy římského salátu

Postup přípravy

1

Připravíme si bazalku, pažitku a petrželku a nakrájíme ji na jemno. Sýr smícháme s bílým jogurtem. Přidáme nakrájené bylinky a směs ještě ochutíme solí a pepřem.

2

Jogurtovo-bylinkový dip připravíme do menší mističky. Zeleninu očistíme. Celer, oloupanou mrkev a okurek nakrájíme na hranolky. Ředkvičky nakrájíme na kolečka. Vše nachystáme na talíř.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8