Recepty Hlavní jídla S masem Guláš podle babičky Miloslavy

Ingredience

3 cibule

hladká mouka (asi 200g)

1 špetka soli

750 g hovězí maso

kmín (trošku)

majoránka (trošku)

Postup přípravy

1

Na oleji zpěníme cibuli, až je dozlatova přidáme na kostky nakrájené hovězí maso které orestujeme, osolíme. Podlijeme teplým vývarem z polévky nebo teplou vodou, přidáme majoránku a kmín a dusíme do měkka. Až je maso měkké vyndáme maso a omáčku zahustíme jíškou z vody a hladké mouky a zahustíme jí. Nandáme zpět maso k omáčce a chvilku povaříme. Podáváme s knedlíkem nebo těstovinama.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8