Recepty Polévky Gulášová polévka s pečivem

Ingredience

4 ks brambor
2 ks cibule
sůl
hladká mouka
2 stroužky česneku
majoránka
mletý černý pepř
zeleninový bujón
1 lžíce mleté papriky
celer (nať)
rajčatový protlak
anglická slanina (vcelku)
mleté hovězí maso

Postup přípravy

1

Nejdříve vyškvaříme slaninu nakrájenou na malé kostičky, přidáme najemno nasekanou cibuli, okořeníme pepřem, přidáme rajský protlak a v neposlední řadě přisypeme na kostky nakrájené brambory s mletým masem a rozlisovaný česnek. Za stálého míchání restujeme cca 7 minut. Pak přisypeme lžíci mouky a necháme opatrně „zasmahnout“ dohněda. Přilijeme dostatek vody a dochutíme solí a masoxem. Vaříme ještě cca 15 minut. Před servírováním na stůl zasypeme celerovou natí a lžičkou majoránky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8