Recepty Předkrmy Teplé Halloumi na grilu se zeleninovou oblohou

Ingredience

500 g sýra Halloumi
1 cuketa
1 žlutá paprika
1 čerstvá červená paprika
4 hrsti cherry rajčat
2 stroužky česneku
čerstvá bazalka
sůl
olivový olej

Postup přípravy

1

Sýr nakrájíme na plátky o šířce 1,5 až 2 cm. Cuketu nakrájíme vodorovně na několik tenkých plátků.

2

Cuketu osolíme a necháme ji vypotit. Přebytečnou vodu utřeme papírovým ubrouskem. Rajčata opláchneme a osušíme. Papriky očistíme a nakrájíme na plátky.

3

V misce smícháme olivový olej s česnekem a sekanou bazalkou. Nejprve grilujeme cuketu a papriku, zeleninu potíráme ochuceným olejem. Hotovou zeleninu odložíme stranou a grilujeme rajčátka i sýr.

4

Do plátku cukety zabalíme 1 plátek žluté a červené papriky a dvě rajčátka. Grilovaný sýr poklademe přímo na cuketovou rolku.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8