Ingredience

1 houska na hamburger
600 g mletého hovězího masa
1 cibule
1 červená cibule
1 rajče
majonéza
kečup
ledový salát
kyselé okurky
1 chilli paprička
2 stroužky česneku
4 plátky anglické slaniny
mletý černý pepř
sůl
slunečnicový olej
petrželka

Popis

TIP: Podáváme s domácími hranolkami.

Postup přípravy

1

Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na kolečka. Připravíme si několik listů salátu, rajče, okurky i chilli papričku nakrájíme na kolečka. Přichystáme si také majonézu, kečup a petrželku.

2

Mleté maso ochutíme solí a pepřem. Přidáme na drobno nakrájenou cibuli a lisovaný česnek. Vše promícháme a uděláme 4 burgery.

3

Burgery osmažíme na pánvi společně s plátky slaniny. Nachystáme si housku, kterou potřeme trochou kečupu. Začneme s listem ledového salátu, přidáme první burger, který potřeme kečupem.

4

Dáme na něj 2 plátky slaniny, chilli papričky, plátek rajčete a cibule. Následuje další burger, který potřeme majonézou. Poklademe plátky okurky, chilli papričku, cibuli a ledový salát. Přidáme třetí burger, cibuli, majonézu, chilli papričku, okurky a 2 plátky slaniny.

5

Nakonec vložíme 4 burger, na něj položíme list salátu, chilli papričku, plátky červené cibule a rajčete. Nakonec následuje houska. Hamburter XXL je hotový.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8