Ingredience

1 housky na hamburger

600 g mletého hovězího masa

1 cibule

1 červená cibule

1 rajče

majonéza

kečup

ledový salát

nakládané okurky

1 chilli paprička

2 stroužky česneku

4 plátky slaniny

pepř

sůl

olej

petrželka

Popis

TIP: Podáváme s domácími hranolkami.

Postup přípravy

1

Červenou cibuli oloupeme a nakrájíme na kolečka. Připravíme si několik listů salátu, rajče, okurky i chilli papričku nakrájíme na kolečka. Přichystáme si také majonézu, kečup a petrželku.

2

Mleté maso ochutíme solí a pepřem. Přidáme na drobno nakrájenou cibuli a lisovaný česnek. Vše promícháme a uděláme 4 burgery.

3

Burgery osmažíme na pánvi společně s plátky slaniny. Nachystáme si housku, kterou potřeme trochou kečupu. Začneme s listem ledového salátu, přidáme první burger, který potřeme kečupem.

4

Dáme na něj 2 plátky slaniny, chilli papričky, plátek rajčete a cibule. Následuje další burger, který potřeme majonézou. Poklademe plátky okurky, chilli papričku, cibuli a ledový salát. Přidáme třetí burger, cibuli, majonézu, chilli papričku, okurky a 2 plátky slaniny.

5

Nakonec vložíme 4 burger, na něj položíme list salátu, chilli papričku, plátky červené cibule a rajčete. Nakonec následuje houska. Hamburter XXL je hotový.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8