Recepty Hlavní jídla S masem Hot dogy inspirované chutí Mexika s klobáskou a guacamole

Ingredience

2 ks Tesco Grill Master hotdog housky

2 ks Tesco Grill Master Paprikové klobásky

1 lžíce olivového oleje

100 g nachos

Guacamole:

2 velká avokáda

1 limetka

hrst koriandru

1 zelená chilli paprička

1 bílá cibule

sůl

Rajčatová salsa:

½ hrsti koriandru

sůl a pepř

2 limetky

2 lžíce olivového oleje

2 rajčata

2 cibule

2 chilli papričky

Postup přípravy

1

GUACAMOLE: Avokádo rozpulte a vyjměte pecku. Dužinu vložte do misky, přidejte limetkovou šťávu, nadrobno nakrájené chilli papričky, cibuli, sůl a promíchejte. Posypte nadrobno nasekaným koriandrem.

2

RAJČATOVÁ SALSA: Rajčata s cibulí okořeňte a spolu s chilli papričkami opečte na grilu. Po vychladnutí obsah rozmixujte, přidejte limetkovou šťávu, koriandr a trochu olivového oleje. Přebytečnou vodu slijte.

3

HOTDOGY: Klobásky ogrilujte. Veky podélně nařízněte, omastěte trochou olivového oleje a grilujte cca 2 minuty, dokud nebudou křupavé. Do teplých vek vložte klobásky, přidejte guacamole, rajčatovou salsu a posypte rozdrobenými nachos.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8