Recepty Hlavní jídla S masem Hot-dogy s párkem zabaleným ve slanině se zelím a cibulkou

Ingredience

2 ks Tesco Grill Master hot dog veky

2 ks Tesco Grill Master párky ve slanině

sůl a pepř

1 lžička oregana

1 lžička tymiánu

200 g marinovaného červeného zelí

osmažená cibulka

1 lžička olivového oleje

Marinované červené zelí:

1 hlávka červeného zelí

500 ml bílého vinného octa

10 zrníček pepře čtyř barev

10 zrníček nového koření

1 malý zázvor

5 g plátků chilli

2 bobkové listy

sůl

Hořčicový dip:

¼ sklenice žluté francouzské hořčice

¼ sklenice medu

2 lžičky uzené papriky

½ lžičky soli

½ hrsti petrželové natě

Postup přípravy

1

MARINOVANÉ ZELÍ: Odřízněte tvrdé vnější části zelí, hlávku rozřízněte na polovinu a odstraňte košťál. Zbylou část nařežte, posypte solí, přikryjte a nechte odpočívat přes noc. V hrnci připravte zálivku: ocet, pepř, nové koření, nastrouhaný zázvor, chilli a bobkový list zalijte vodou a vše přiveďte k varu. Přidejte zelí a vařte asi 20 minut. Poté zelí vložte do sklenic, uzavřete a pasterizuje 20 minut. Horké sklenice otočte dnem vzhůru, přikryjte a nechte vychladnout.

2

HOTDOGY: Veky podélně nařezejte, vnitřek omastěte trochou olivového oleje a grilujte asi 2 minuty, dokud nezezlátnou. Párky se slaninou posypte pepřem, solí a ogrilujte ze všech stran. Suroviny na dip smíchejte v misce. Na závěr posypte nadrobno nakrájenou petrželovou natí. Do teplých vek vložte párky a zelí, přidejte oregano, tymián a hořčicovou omáčku. Vše bohatě obložte osmaženou cibulkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8