Recepty Hlavní jídla S masem Houbové rizoto s kuřecími nudličkami

Ingredience

2 kuřecí stehna
1 smetana ke šlehání
250 g rýže
500 g žampionů
¼ másla
sůl
slunečnicový olej
mletý černý pepř
sójová omáčka (Tamari)

Postup přípravy

1

Na pánvi si rozpustíme máslo, přidáme nahrubo nakrájené žampióny a necháme 5-10 minut (záleží na druhu žampiónů) pracovat, dokud nezměknou a lehce neosmahnou.

2

Mezitím si nakrájíme kuřecí prsa na tenké nudličky, osolíme, opepříme a zlehka zakapeme sójovou omáčkou (maso je pak křehčí a šťavnatější). Maso pak osmahneme na oleji, dokud se pořádně nezatáhne.

3

Jakmile máme hotové žampióny, přidáme k nim již uvařenou rýži, pořádně promícháme a za mírného plamene vmícháme do směsi smetanu. Když máme hotovo, stačí jen přidat kuřecí nudličky a můžeme servírovat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8