Ingredience

1 kg brambor
2 lžíce ovesných vloček
2 lžíce hladké mouky
2 vejce
½ kg žampionů (čerstvé nebo sušené, namočené předem do vody)
2 stroužky česneku
1 cibule
sůl
mletý černý pepř
celý kmín
majoránka

Postup přípravy

1

Brambory očistíme a nastrouháme najemno. Houby nakrájíme na plátky . Cibuli nakrájíme a dáme zesklovatět . Přidáme houby a kmín, trochu soli a dusíme, až se z hub vypaří voda a jsou růžové. Z brambor slijeme vodu a spaříme je horkým mlékem a znovu tekutinu odstraníme. Pak všechny ingredience smícháme dohromady. Pánev jemně potřeme sádlem a rozpálíme. Na pánev klademe hromádky které rozetřeme na tenko a z obou stran opečeme do růžova. Můžou se jíst jenom samotné, ale já jsem k nim upekla kuře a jablíčka.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8