Ingredience

1 kg brambor

2 lžíce ovesných vloček

2 lžíce mouky

2 vejce

½ kg hub (čerstvé nebo sušené namočené předem do vody)

2 stroužek česneku

1 cibule

sůl

pepř

kmín

majoránka

Postup přípravy

1

Brambory očistíme a nastrouháme najemno. Houby nakrájíme na plátky . Cibuli nakrájíme a dáme zesklovatět . Přidáme houby a kmín, trochu soli a dusíme, až se z hub vypaří voda a jsou růžové. Z brambor slijeme vodu a spaříme je horkým mlékem a znovu tekutinu odstraníme. Pak všechny ingredience smícháme dohromady. Pánev jemně potřeme sádlem a rozpálíme. Na pánev klademe hromádky které rozetřeme na tenko a z obou stran opečeme do růžova. Můžou se jíst jenom samotné, ale já jsem k nim upekla kuře a jablíčka.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8