Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Houbovo - špenátové rizoto

Ingredience

1/2 kuřecího prsa

1 miska baby špenátu

1 miska jasmínové rýže

1 malá miska hub

4 stroužky česneku

1/2 cibule

pepř

koření na kuře

Postup přípravy

1

Marinovaná kuřecí prsa v koření a česneku orestujeme na pánvičce.

2

Až je kuře zlatavé přidáme nasekanou cibuli, houby a restujeme.

3

Poté co cibulka chytne zlatavou barvu přidáme špenát, pepř a zbylé dva stroužky česneku, které jsme nepoužili při marinování kuřete.

4

Až se špenát podusí přidáme uvařenou rýži a za stálého míchání necháme ještě pár minut společně restovat, aby se nám propojily chutě.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8