Recepty Hlavní jídla S masem Hovězí koláč s jahodovo-kečupovým krémem

Ingredience

250 g mletého hovězího masa

250 g jahod

2 balení sušenek

4 lžíce kečupu

1 šlehačka

čokoládový krém

cibule

olivový olej

kmín

gumoví medvídci

Postup přípravy

1

Nakrájejte cibuli na malé kousky. Nalijte olivový olej na velkou pánev a osmažte dozlatova. Přidejte mleté hovězí a pokračujte ve smažení dalších 15 minut, dokud nebude maso hotové.

2

V nové míse si připravte krém. Přidejte 4 velké lžíce kečupu, šlehačku a čokoládový krém. Vše pečlivě promíchejte.

3

Vyskládejte jeden balíček sušenek na pečící formu. Na ně přidejte osmažené maso s cibulí. Vyskládejte další vrstvu sušenek a na ni přidejte omyté a nakrájené jahody. Na závěr na koláč naneste kečupový krém.

4

Ozdobte kmínem, gumovými medvídky a podávejte přesně 1. dubna!

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8