Recepty Polévky Hrachová polévka

Ingredience

4 hrsti nakládaného hrášku
špek (uzený, kus kůže)
1 mrkev
1 celer (stačí kousek)
2 stroužky česneku
sůl
6 kuliček celého pepře
instantní jíška
libeček (nebo petrželová nať)
2 housky
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Nejprve si propláchneme hrách a dáme jej spolu s vodou, nastrouhanou mrkví, nastrouhaným celerem, nakrájeným česnekem na plátky, solí, pepřem, kouskem kůže a libečkem vařit alespoň na 2,5–3 hod, dokud se hrách nerozvaří. Mezitím si nakrájíme housky na malé kostičky a osmahneme je na pánvi na trošce oleje. Jakmile hrách změkne, dolijeme polévku vodou, dochutíme a podle potřeby zahustíme hotovou jíškou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8