Recepty Dětská jídla První dětská jídla Hrušková přesnídávka pro malé jedlíky

Ingredience

3 kg hrušek

2 vanilkové pudinky

2 baličky vanilkového cukru

1,5 l vody

Postup přípravy

1

Hrušky oloupeme, zbavíme jadřinců a nakrájíme na kostičky. Do hrnce nalijeme vodu a dáme ji vařit.

2

Nakrájené hrušky i vanilkový cukr vhodíme do vroucí vody a necháme je rozvařit. Rozvařené hrušky s vodou rozmixujeme, vznikne nám hladká kaše.

3

Do kaše přidáme pudink a směs vaříme ještě 15 minut. Hotovou přesnídávku naplníme do teplých skleniček, otočíme je dnem dolů a necháme vychladit.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8