Recepty Polévky Hustá obědová polévka s hovězím masem a kořenovou zeleninou

Ingredience

400 g hovězí polévkové směsi

1 cibule

2 stroužky česneku

4 mrkve

2 petržele

1 řepa

sůl

celý pepř

bobkový list

olivový olej

petrželka

Postup přípravy

1

V hlubokém hrnci na olivovém oleji zpěníme nadrobno nakrájenou cibulku a česnek. Přidáme na kousky nakrájené hovězí a krátce orestujeme. Poté zalijeme vodou a přivedeme k varu. Přidáme nakrájenou mrkev, petržel a řepu. Dochutíme celým pepřem, špetkou soli a bobkovým listem.

2

Vaříme na mírném plameni 45 minut.

3

Podáváme s petrželkou a čerstvým chlebem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8