Recepty Polévky Hustý žampiónový krém

Ingredience

400 g žampionů
2 lžíce másla
1 cibule
200 ml smetany na vaření
300 ml mléka
2 lžíce hladké mouky
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Krém podávejte ozdobený plátky orestovaných žampiónů a dozdobte bylinkami.

Postup přípravy

1

Cibuli nakrájíme nadrobno a zpěníme ji na rozpáleném másle. Přidáme pokrájené žampióny a krátce je orestujeme. Poté zaprášíme pánev moukou a pořádně zamícháme obsah.

2

Do pánve přilijeme mléko a přivedeme ho k varu. Plamen ztlumíme, polévku osolíme a opepříme, přidáme do ní smetanu a rozmixujeme v hustý krém.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8