Recepty Hlavní jídla Indiánské rizoto

Ingredience

200 g jasmínová rýže

1 pórek

kukuřice (konzerva)

1 paprika

1 mrkev

zelí (čínské)

peas (konzerva)

1 cibule

2 lžička oleje

kmín

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Rozehřejeme si na pánvi olej a přidáme nadrobno nakrájenou cibuli. Jakmile zesklovatí, začneme postupně přidávat na větší proužky nakrájené čínské zelí, pórek a mrkev. Posypeme kmínem a necháme zhruba 2-3 minuty pracovat a po té přidáme i zbytek zeleniny, kterou je v našem případě paprika, kukuřice a hrášek. Zlehka směs promícháme, osolíme a opepříme a necháme další minutu pracovat. Po té co se nám všechny ingredience krásně promísí, přidáme již uvařenou jasmínovou rýži a na mírném ohni vmícháme do zeleninové směsi a máme hotovo. Lze podávat jako přílohu například ke grilovaným steakům nebo právě vepřové panence.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8