Recepty Předkrmy Studené Involitini di prosciutto e ricotta (rolka z prosciutta a ricotty)

Ingredience

Prosciutto Crudo (podle potřeby)
ricotta (podle potřeby)
rukola (není nutné)

Popis

TIP: Prosciutto necháme v obchodě nakrájet na pěkné, silnější plátky. Pokud vezmeme průhledné, moc kvalitní rolky z nich neuděláme. Budou se přinejlepším rozpadat a tvořit se v nich nežádoucí praskliny nebo otvory.

Postup přípravy

1

Vezmeme plátky prosciutta a rozprostřeme doprostřed ricottu (ev. smíchanou s kousky rukoly nakrájené najemno).

2

Zabalíme do kulaté rolky.

3

Můžeme podávat posypané rukolou.

4

Rolky je také dobře nakrájet na menší kousky. Záleží čím je plníme. U rolky s kozím sýrem se například vyplatí udělat menší 1-2 cm kolečka. To samé by se dalo aplikovat třeba i na náplň z ricotty. Vyzkoušení necháme na vás :-)

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8