Ingredience

1 houska na burger

125 g mletého hovězího masa

3 ks cherry rajčátek

2 plátky pancetty

hrst rukoly

2 plátky sýru Mozzarella

1 lžíce Tatarské omáčky Hellmann's

Pesto

2 hrsti bazalky

1 lžička piniových oříšků

1 polévková lžíce parmazánu

1 stroužek česneku

1 polévková lžíce olivového oleje

Popis

TIP: Pokud si chcete připravit opravdu domácí burger, upečte si vlastní housky a namelte maso doma těsně před grilováním! Tu chuť poznáte na první kousnutí.

Postup přípravy

1

Mleté maso pouze opepříme a vytvoříme placku ve tvaru burgeru. Na grilu maso zprudka ogrilujeme z obou stran (otáčíme pouze jednou). Osolíme až poté, co burgery sundáme z grilu, maso tak bude šťavnatější.

2

Pokud si připravujeme vlastní pesto, postupujeme následovně – všechny ingredience na pesto rozmixujeme tyčovým mixérem nebo sekáčkem. Olej během mixování přidáváme postupně. Mixujeme tak dlouho, dokud nevznikne konzistence podle naší chuti – krémové nebo spíše hrubší.

3

Na pánvi nebo na grilu dokřupava opečeme plátky pancetty. Cherry rajčata rozkrojíme napůl a také chvíli ogrilujeme.

4

Housku rozkrojíme podél a obě poloviny z vnější části opečeme na grilu.

5

Spodní část housky bohatě potřeme pestem, položíme maso a na vrch přidáme plátky mozzarelly, pancetty, lžíci Tatarské omáčky Hellmann's, opečená cherry rajčátka a rukolu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8