Recepty Dezerty Nepečené Jablíčková strašidla s arašídovou pomazánkou

Ingredience

4 zelená jablka
marshmallow
čokoládová poleva
arašídy v jogurtu
arašídové máslo
párátka

Postup přípravy

1

Jablka umyjeme a seřízneme je tak, aby nám zůstala jenom prostřední část.

2

Nařízneme je vejpůl, jako to vidíme na obrázku, a trošku dužniny vydlabeme. Dovnitř natřeme arašídové máslo a vyrovnáme oříšky v jogurtu tak, aby symbolizovaly zuby.

3

Nakonec si připravíme marshmallow tak, že do každého uděláme čokoládovou polevou tečku, aby vypadaly jako oči a pomocí párátka je připíchneme k jablíčkům.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8