Recepty Dětská jídla Jablíčkové obličejíčky pro děti

Ingredience

2 jablka (golden)
6 jahod
1 balení slunečnicových semínek
1 balení marshmallow
arašídové máslo (dle potřeby)
černý fix s jedlou barvou

Postup přípravy

1

Nejprve si všechno ovoce důkladně omyjeme a osušíme, poté si nakrájíme jablka na čtvrtiny a jahody na plátky.

2

Zvnějšku jablek vytvoříme nožem otvor pro ústa. Vymažeme ho arašídovým máslem a po jeho obvodu napícháme zevnitř slunečnicová semínka, která mají symbolizovat zoubky. Uprostřed necháme místo pro jazýček z jahody.

3

Nyní si připravíme očíčka. Pomocí potravinářského fixu uděláme z bonbónků duhovku a napíchneme na párátko. Do každého kousku jablka zapíchneme ze shora dvě párátka. Jablíčkové obličejíčky jsou na světě!

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8