Jablíčkový koláč se skořicí
Autor
Gabriela K.
Praha
Hlasujte pro tradiční recepty, které si podle vás zaslouží zvítězit.
0
Autorův příběh
Babička tento koláč vždy pekla z jablíček ze zahrádky, které jsme sbíraly jako děti pod stromy a voněl vždy až na náměstí.
Ingredience
2 hrneček polohrubé mouky
1 hrneček cukru krupice
125 g másla
2 vejce
1 hrneček mléka
prášek do pečiva
skořice
8 ks jablek
Autorův příběh
Babička tento koláč vždy pekla z jablíček ze zahrádky, které jsme sbíraly jako děti pod stromy a voněl vždy až na náměstí.
Postup přípravy
1
2 hrnky polohrubé mouky smícháme s hrnkem cukru krupice a 1/8 másla. Nejlépe ručně promneme drobenku. Odebereme 1/2 hrnku směsi a do zbytku přisypeme prášek do pečiva, přidáme 2 vejce a hrnek mléka, vše pokojové teploty. Vlijeme na vymazaný a strouhankou vysypané plech, těsto poklademe plátky jablek, zasypeme drobenkou a skořicí. Necháme péct při 180C asi 30 min. Dobrou chuť!
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 10. 7. od 8:00 do 16. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4