Recepty Dezerty Jablka v županu

Ingredience

250 ml polotučného mléka

1 vejce

180 g hladké mouky

5 jablek

1 balíček vanilkového cukru

½ lžičky skořice

1 špetka soli

moučkový cukr (na posypání)

olej (nebo máslo na opékání jablek v županu)

Postup přípravy

1

Všechny sypké směsi smícháme a postupně za stálého míchání přidáváme do rozšlehaného mléka s vajíčkem. Těsto do, kterého později budete přidávat jablka by mělo být hustší než na palačinky. Až budete mít těsto dostatečně husté, budete v něm jablka vajadřincované a bez slupky nakrájené na tenké plátky máčet v těstíčku. Na rozžhavené pánvi budeme pokládat jablka omáčená v těstíčku. Hotové a osmažené jablka posypeme moučkovým cukrem a dle chuti i čerstvou skořicí a zakysanou smetanou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8