Recepty Dezerty Nepečené Jahodovo-banánové nanuky

Ingredience

4 hrnky jahod
2 banány

Popis

TIP: Ovoce můžeme hned po rozmixování konzumovat, tehdy je zmrzlina nejlepší. Respektive, tehdy se již jedná o sorbet. Krásně nadýchaný a našlehaný. 

Postup přípravy

1

Jahody dáme do mrazáku.

2

Banán oloupeme, nakrájíme na cca 2 cm kousky a dáme také zamrazit.

3

Zamrazené ovoce rozmixujeme tyčovým mixérem a naplníme jím formičky na nanuky, nebo dáme do barevných plastových pohárků. Zamrazíme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8