Recepty Dezerty Nepečené Jahodovo-smetanový dortík s čokoládovými plátky

Ingredience

250 g jahod

150 g čokolády

180 ml smetany ke šlehání

moučkový cukr na dozdobení

máta

Popis

TIP: Dezert podávejte ihned, než šlehačka spadne. V opačném případě použijte ztužovač, aby vydržela krásně nadýchaná.

Postup přípravy

1

Čokoládu rozpustíme ve vodní lázni, vlijeme na plech vyložený pečícím papírem a vyrovnáme tak, aby nám po ztuhnutí vznikla tenká placka. Dáme vychladit do ledničky. Za 2 hodiny, když je čokoláda krásně ztuhlá, ji opatrně nakrájíme na čtverce.

2

Jahody si nakrájíme na kousky, smetanu vyšleháme v tuhou šlehačku. Střídavě prokládáme s čokoládovými plátky a nakonec ozdobíme moučkovým cukrem, mátovými lístečky a půlkami jahod.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8