Recepty Polévky Jarní polévka se semolinovými gnocchi

Ingredience

1 pórek
3 pastináky
250 g čerstvých špenátových listů
500 ml zeleninového bujónu
slunečnicový olej
čerstvá petrželka
bramborové noky
½ hrnku semoliny
1 vejce
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Omyjte zeleninu, nakrájejte pórek a pastinák na kostičky a opečte je na oleji.

2

Přiveďte k varu vývar nebo vodu, přidejte sůl a koření a vařte 15 minut. Poté odstraňte z plotny, přidejte čerstvou petrželku, špenátové listy a rozmixujte tyčovým mixérem.

3

V misce smíchejte semolinu, vejce a sůl popřípadě přidejte trochu vody, pokud se nebude dařit zpracovat směs do těsta. Těsto nechte 5 minut odpočívat, poté z něj lžičkou vykrajujte gnocchi, které vařte v osolené vodě.

4

Nalejte polévku do talířů, vložte do ní noky a servírujte.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8