Recepty Hlavní jídla S masem Játra na cibulce v lahodné omáčce

Ingredience

400 g vepřových jater
1 cibule (větší)
1 lžíce slunečnicového oleje
2 lžíce hladké mouky
1 lžička kmínu
sůl
mletý černý pepř

Popis

TIP: Játra na cibulce podávejte s čerstvým chlebem či s rýží.

Postup přípravy

1

Na pánvi si rozpálíme olej. Přidáme cibuli pokrájenou na libovolné kousky a očištěná játra, krátce osmahneme a zalijeme vodou. Osolíme, opepříme, přidáme kmín a vaříme 25 minut.

2

Hladkou mouku si rozmícháme v trošce vody. Směs přidáme k játrům a rychle mícháme, aby se nám neutvořily hrudky. V případě potřeby ještě omáčku osolíme či opepříme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8