Recepty Polévky Jemná sýrová polévka s krutony s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

1 balení goudy s nízkým obsahem laktózy
1 cibule
1 pórek
2 lžíce másla bez laktózy
100 ml bílého vína
1 l kuřecího bujónu
chléb (na krutony)
sůl
mletý černý pepř
tymián

Postup přípravy

1

Nakrájíme si pečivo na kostičky a na lžíci másla je osmažíme dozlatova.

2

V kastrole si necháme rozpustit druhou lžíci másla a na ni vhodíme cibuli a pórek pokrájené na půlkolečka. Osolíme, opepříme a přihodíme pár lístků tymiánu. Pod pokličkou necháme podusit 10 minut do změknutí zeleniny.

3

Goudu si nastrouháme na struhadle. Změklý pórek a cibuli zalijeme vínem a necháme odpařit alkohol. Posléze přilijeme drůbeží vývar a povaříme.

4

Stáhneme plamen a v horké polévce rozpustíme sýr. Už ji nevaříme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8