Recepty Polévky Jemný žampionový krém

Ingredience

1 cibule

300 g žampiónů

200 ml smetany ke šlehání

1 l houbového vývaru

4 lžíce másla

1 lžíce mouky

čerstvá petrželka

Postup přípravy

1

Houby očistíme a na jemno nakrájíme. Cibuli oloupeme a nakrájíme na kostičky. Cibuli osmažíme na másle a zaprášíme moukou. Vše pečlivě zamícháme.

2

Do polévky přidáme houby a krátce osmažíme, podlijeme vývarem. Polévku vaříme asi deset minut.

3

Aby byla polévka jemná, rozmixujeme ji tyčovým mixérem. Nakonec přidáme smetanu a ochutíme solí, pepřem a čerstvou petrželkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8