Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Jogurt s ovocem a zapékaným müssli

Ingredience

300 g ovesných vloček
100 g třtinového cukru
4 lžíce medu
50 ml jablečného džusu
4 kelímky bílého jogurtu
2 hrsti borůvek
4 ks kiwi

Postup přípravy

1

Připravíme si mísu. V míse smícháme ovesné vločky, třtinový cukr, med a džus. Pokud bude hmota příliš řídká, přidáme ještě ovesné vločky.

2

Směs vložíme na plech s pečícím papírem. Dáme péct do předehřáté trouby na 180°C Pečeme 30 minut. Hotové müsli vyndáme a promícháme. Müsli necháme vychladnout. Po vyndání bude působit jako nedopečené, ale ztvrdne hned jak vychladne.

3

Nachystáme si skleničky. Kiwi oloupeme a nakrájíme na malé kousky. První vrstvu tvoří müsli, následuje bílý jogurt, opět vrstva müsli. Do skleničky přidáme trochu borůvek, na ně jogurt, krájené kiwi a nakonec müsli. Jogurt ozdobíme borůvkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8