Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Jogurt s ovocem a zapékaným müssli
Ingredience
300 g ovesných vloček
100 g třtinového cukru
4 lžíce medu
50 ml jablečného džusu
4 kelímky bílého jogurtu
2 hrsti borůvek
4 ks kiwi
Postup přípravy
1
Připravíme si mísu. V míse smícháme ovesné vločky, třtinový cukr, med a džus. Pokud bude hmota příliš řídká, přidáme ještě ovesné vločky.
2
Směs vložíme na plech s pečícím papírem. Dáme péct do předehřáté trouby na 180°C Pečeme 30 minut. Hotové müsli vyndáme a promícháme. Müsli necháme vychladnout. Po vyndání bude působit jako nedopečené, ale ztvrdne hned jak vychladne.
3
Nachystáme si skleničky. Kiwi oloupeme a nakrájíme na malé kousky. První vrstvu tvoří müsli, následuje bílý jogurt, opět vrstva müsli. Do skleničky přidáme trochu borůvek, na ně jogurt, krájené kiwi a nakonec müsli. Jogurt ozdobíme borůvkami.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4