Recepty Dezerty Nepečené Jogurtový dezert do skleničky s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

200 g bílého jogurtu bez laktózy
4 lžíce kokosového oleje
1 lžíce kakaa
1 lžíce medu
mražené maliny
mátové listy (nebo jiné bylinky)

Postup přípravy

1

Kokosový olej společně s medem necháme rozehřát v mikrovlnce. Poté přidáme do směsi kakao. Mícháme, dokud se vše důkladně nespojí.

2

Do skleničky vždy dáme trochu jogurtu, na něj lžičku kakaové polevy a opět jogurt. Pokračujeme, dokud nebude sklenička plná.

3

Dezert ozdobíme ovocem a bylinkami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8