Recepty Polévky Kachní vývar s játrovými knedlíčky

Ingredience

kachní křídla

kachní krk

vnitřnosti

sůl

pepř

libeček

1 velká mrkev

1 ks celeru

1 petržel

1 cibule

petruška

nudle

Na knedlíčky:

kachní játra

1 vajíčko

1 cibule

sůl

pepř

strouhanka

Postup přípravy

1

Do většího hrnce dáme vařit části kachny, cibuli, mrkev, celer, petržel a koření, přidáme libeček a vývar táhneme alespoň 3 hod. Mezitím si v mixéru rozmixujeme játra spolu s cibulí. Do rozmixované játry přidáme podle chuti sůl, pepř a vmícháme vajíčko. Celou směs dostatečně zahustíme strouhankou. Jakmile máme vývar dostatečně uvařený, vyndáme maso i zeleninu a přes sítko na nočky do něj vmícháme směs na knedlíčky a necháme je uvařit. Poté nakrájíme zeleninu na kostičky, petrušku na drobno a spolu s uvařenými nudlemi vše vmícháme do polévky a můžeme servírovat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8