Recepty Hlavní jídla S masem Kapustové karbanátky pro děti

Ingredience

500 g kapusty

200 g mletého krůtího masa

1 cibule

1 vajíčko

4 stroužky česneku

2 lžíce strouhanky

olej

sůl

pepř

strouhanka na obalení

Popis

TIP: Vyzkoušejte domácí bramborovou kaši podle našeho receptu.

Postup přípravy

1

Listy kapusty odřízneme od tuhého řapíku, opláchneme je a dáme vařit do vroucí osolené vody.

2

Uvařené listy nakrájíme na drobno nebo rozemeleme. Cibuli oloupeme a nakrájíme ji na drobno. Kapustu a cibuli smícháme s krůtím masem, přidáme vajíčko, lisovaný česnek, strouhanku, sůl a pepř.

3

Směs promícháme a vytvarujeme karbanátky. Karbanátky obalíme ve strouhance.

4

Předehřejeme si troubu na 190 °C, připravíme si plech s pečicím papírem a na něj naskládáme karbanátky. Jen lehce je potřeme olejem.

5

Karbanátky dáme péct do trouby na 30 minut, po 15 minutách je otočíme. Hotové karbanátky podáváme s kaší nebo se zeleninou .

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8